Židle Bombshell červená

Možnost jiné barvy
12 377 Kč 10 229 Kč bez DPH

Zahradní nábytek Bombshell vnáší do venkovního prostoru přívětivost, sebevědomí i tvarovou unikátnost. Bombshell bude vaším tichým společníkem během klidných chvil s knihou i pulsujícím centrem zahradních slavností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Urbania-Home-Bombshell-kolekce-zahradniho-nabytku-image1

Židle Bombshell tvoří tvarově jednoduchá nerezová konstrukce plnící nosnou funkci. V kontrastu s minimalistickým kovem stojí frézované akátové latě vyskládané do tvaru vějíře. Sedací i opěrná část židle je tvořena identickými dřevěnými kusy, které působí jako by se vzájemně zrcadlily a společně připomínají tvar rozevírající se mušle.

Základními odstíny kolekce je minimalistická černá, jemná krémová a cihlově červená, která skvěle doplňuje zeleň zahrad a exteriérů. Tuto barevnost nese jak vypalovaný lak na ocelové konstrukci, tak olejová lazura ošetřující dřevěné části.

Kolekce nabízí barevnou variabilitu. Kromě primární barevnosti můžete vybírat z RAL odstínů přesně podle vašeho přání.

 Urbania-Home-Bombshell-kolekce-zahradniho-nabytku-image2
Urbania-Home-Bombshell-kolekce-zahradniho-nabytku-image4

Židle jsou dostupné ve variantě s područkami i bez nich. Doplnit je můžete dvěma délkami stolů. U delšího z nich se pohodlně usadí až 8 hostů. Buďte odvážní a kombinujte různé odstíny i typy produktů.

 

#pece-o-produkt#

Židle Bombshell i všechny naše další produkty vyrábíme v té nejlepší možné kvalitě, a tak Vám vydrží krásné i několik desítek let. Nerezová ocel s práškovým vypalovaným lakem je téměř nesmrtelná a akátové dřevo je také velice odolné.

Přirozená vlastnost dřeva však je, že vysychá nebo naopak nabírá vlhkost a kvůli tomu může dojít k prasklinkám či zkřivení latí. Na dřevo také přirozeně působí UV záření, které způsobuje postupné zašednutí dřeva.

Pokud dřevo chcete udržet v původním odstínu, aby bylo stále jako nové, je dobré občas obnovit nátěr. Obnovu nátěru je nejlepší provést vždy na jaře (pokud jste měli nábytek celou zimu venku na dešti). Pokud nábytek však na zimu schováváte, vydrží vám barva dřeva krásná několik let i bez obnovy nátěru.

Pro obnovu nátěru máme pro vás nachystanou sadu s olejem, ve které najdete vše, co k obnově nátěru potřebujete. Obnova nátěru je velmi jednoduchá. Stačí povrch latí úplně zlehka přebrousit brusným papírem a následně pomocí hubky nanést na dřevo olej. Za půl hodinky máte hotovo.

Pokud byste chtěli poradit, klidně nám zavolejte.

 IMG_0132 kopie_upr3

#pece-o-produkt-konec#

#technicka-specifikace#

Materiály:
Nerezová ocel opatřená práškovým vypalovaným lakem RAL 3016
Akátové dřevo opatřené venkovní olejovou lazurou OSMO (odstín lazury bílá a karmínově červená)
Nerezový spojovací materiál

Rozměry:
Šířka: 44 cm
Hloubka: 55 cm
Výška: 86 cm

Hmotnost: 8,2 kg

 

zidle-bombshell-bez-podrucek-rozmery

#technicka-specifikace-konec#

 

 

#galerie-specifikace#

#galerie-specifikace-konec#

Doplňkové parametry

Kategorie: Venkovní židle
? FAQ-1: Kolik zaplatím za dopravu?
? FAQ-2: Jak dlouho budu po provedení objednávky čekat na doručení?
? FAQ-3: Je možné vaše produkty zakoupit v nějaké prodejně?
? FAQ-4: Dokážete produkty vyrobit i v jiné barevnosti?
? FAQ-5: Proč jsou židle Bombshell dražší než jiné židle na trhu?

Kolekce Bombshell