Stůl Bombshell pro 4-6 osob, slonová kost

Možnost jiné barvy
ZDARMAZDARMA
Urbania Home Bombshell stul 157cm zahradni nabytek image1
18 248 Kč 15 081 Kč bez DPH

Zahradní nábytek Bombshell vnáší do venkovního prostoru přívětivost, sebevědomí i tvarovou unikátnost. Bombshell bude vaším tichým společníkem během klidných chvil s knihou i pulsujícím centrem zahradních slavností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

bombshell_28_16

Stoly tvoří tvarově jednoduchá nerezová konstrukce plnící nosnou funkci. V kontrastu s minimalistickým kovem stojí frézované akátové latě. Krajní latě jsou zaoblené a korespondují tak s organickým tvaroslovím židlí ze stejné kolekce.

Základními odstíny kolekce je minimalistická černá, jemná krémová a cihlově červená, která skvěle doplňuje zeleň zahrad a exteriérů. Tuto barevnost nese jak vypalovaný lak na ocelové konstrukci, tak olejová lazura ošetřující dřevěné části.

Kolekce nabízí barevnou variabilitu. Kromě primární barevnosti můžete vybírat z RAL odstínů přesně podle vašeho přání.

Urbania-Home-stul-Bombshell-image1
Urbania-Home-stul-Bombshell-image2

Stoly jsou dostupné ve dvou velikostech. Menší z nich je dlouhý 158 cm a pohodlně usadí 4 až 6 hostů. Větší stůl může obklopovat o dva hosty více. Nebojte se kombinovat různé barevnosti stolů i židlí a tvořit tak vlastní jedinečné kolekce.

 

#pece-o-produkt#

Židle Bombshell i všechny naše další produkty vyrábíme v té nejlepší možné kvalitě, a tak Vám vydrží krásné i několik desítek let. Nerezová ocel s práškovým vypalovaným lakem je téměř nesmrtelná a akátové dřevo je také velice odolné.

Přirozená vlastnost dřeva však je, že vysychá nebo naopak nabírá vlhkost a kvůli tomu může dojít k prasklinkám či zkřivení latí. Na dřevo také přirozeně působí UV záření, které způsobuje postupné zašednutí dřeva.

Pokud dřevo chcete udržet v původním odstínu, aby bylo stále jako nové, je dobré občas obnovit nátěr. Obnovu nátěru je nejlepší provést vždy na jaře (pokud jste měli nábytek celou zimu venku na dešti). Pokud nábytek však na zimu schováváte, vydrží vám barva dřeva krásná několik let i bez obnovy nátěru.

Pro obnovu nátěru máme pro vás nachystanou sadu s olejem, ve které najdete vše, co k obnově nátěru potřebujete. Obnova nátěru je velmi jednoduchá. Stačí povrch latí úplně zlehka přebrousit brusným papírem a následně pomocí hubky nanést na dřevo olej. Za půl hodinky máte hotovo.

Pokud byste chtěli poradit, klidně nám zavolejte.

 IMG_0132 kopie_upr3

#pece-o-produkt-konec#

#technicka-specifikace#

Materiály:
Nerezová ocel opatřená práškovým vypalovaným lakem RAL 1015
Akátové dřevo opatřené venkovní olejovou lazurou OSMO (odstín lazury bílá)
Nerezový spojovací materiál

Rozměry:
Šířka: 95 cm
Délka:  157,5 cm
Výška: 75 cm

Hmotnost: 30 kg

 

stul-bombshell-1575-rozmery

#technicka-specifikace-konec#

Doplňkové parametry

Kategorie: Venkovní stoly
Hmotnost: 34.12 kg
? FAQ-1: Kolik zaplatím za dopravu?
? FAQ-2: Jak dlouho budu po provedení objednávky čekat na doručení?
? FAQ-3: Je možné vaše produkty zakoupit v nějaké prodejně?
? FAQ-4: Dokážete produkty vyrobit i v jiné barevnosti?

kolekce Bombshell